Калькулятор тканини
Калькулятор тканини
Підрахувати
Розмір тканини:XX x XX
*Можлива невелика похибка 1-3 см

Доставка та оплата

Доставка

Відправка замовлень відбувається на протязі 1-3 днів після оплати чи підтвердження відправки посилки післяплатою. Загалом ми відправляємо всі посилки "день в день" при оплаті замовлення до 15.00. 

Відправка Укрпоштою - кожен день, крім вихідних

Відправка Новою поштою - з понеділка по п'ятницю, крім неділі і святкових днів. Також відправляємо посилки у суботу вранці.

У нас є безкоштовна доставка від 3000 грн. Оплата доставки здійснюється за наш кошт Новою поштою та Укрпоштою. Комісія за переказ коштів при післяплаті здійснюється покупцем незалежно від суми замовлення 

 

Оплата замовлення

Оплата на рахунок Приватбанку/Монобанку

Оплата на офіційний рахунок провадиться через онлайн-банкінг/в касі відділення будь-якого банку або в терміналі самообслуговування. При виборі оплати на рахунок доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Це може зайняти від 1-3 робочих днів.

Оплата на рахунок здійснюється наступним способом:

Після оформлення замовлення, менеджер магазину на ваш viber/telegram/електронну пошту/смс-повідомлення надішле Вам реквізити на оплату, який Ви зможете оплатити в через онлайн-банкінг/в касі відділення будь-якого банку або в терміналі самообслуговування.

Оплата картою на сайті

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі Оплата вам потрібно вибрати Liqpay (без комісії), Оплата картами Visa, Mastercard - WayForPay (комісія 2,2%)

Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Післяплата Новою поштою

Оплата здійснюється після перевірки покупцем складу посилки на відповідність замовлення і товарному чеку виключно в національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра і оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Ваше замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет -магазин і компанії перевізнику.

Міжнародні замовлення

Покупці з інших країн отримають реквізити на оплату  тільки після комплектації, зважування і прорахунку доставки в країну призначення. Доставку і суму замовлення клієнти з інших країн сплачують наперед. 

Повернення товаруПовернення товарів

Повернення товару здійснюється за рахунок Покупця.

Якщо товар був бракований або вкладено не ваше замовлення, послуги з пересилання здійснюються за наш рахунок. Ви можете повернути бракований товар протягом 14 днів із моменту його отримання у транспортної компанії.

Повернення грошей за бракований товар або товару, якого не виявилося в наявності за фактом складання замовлення (але воно було вами оплачене) складає до 3 робочих днів на картку Приватбанку.

Повернення коштів на банківську картку іншого банку (картка має бути емітована на території України; валюта картки – гривня)
Термін перерахування коштів становить до 3 робочих днів. Зарахування та зняття коштів згідно з тарифами Вашої картки.